Staré Město
Nezávislý kandidát

„Díky své profesi vím, že výmluvy podniků, že chování jejich hostů před jejich provozovnou nemohou ovlivnit, jsou čirým alibismem a svalováním odpovědnosti na obec nebo policii.“

Narodil se a celý život žije na Starém Městě. Svoji dosavadní kariéru spojil s pivním hospodářstvím té nejvyšší úrovně v rezidenty oblíbené staroměstské restauraci U Parlamentu. Profesionálním výčepním je od roku 2016. Pivní kultura neoddiskutovatelně patří k České republice stejně jako Karlův most k Praze. Hraní fotbalu s půllitrem na pražském chodníku pozdě v noci či nad ránem je pro něho důsledkem současné image Prahy ve světě. Gastronomie, kultura a architektura, to bývaly hlavní důvody, proč naše hlavní město navštívit. Jen takové turisty považují REZIDENTI 1 za vítané hosty, kteří do Pražské památkové rezervace patří, a Ondra je stejného názoru. Provoz restaurace U Parlamentu je potvrzením, že kvalitní a autentické gastronomické služby lze v centru Prahy poskytovat bez obtěžování sousedů. Nabídka a související atmosféra „Parla“, jak se jí často říká, je natolik vyvážená, že ji konzumují jak zahraniční turisté, tak i štamgasti a jejich přátelé z Prahy 1. 

Ondrovou motivací k účasti na ryze rezidentské kandidátce REZIDENTI 1 je stoupají míra přímé konfrontace s dopady bezohledného způsobu provozování  některých  hospod a barů na Starém Městě.

Neochota smířit se s tím, že historické centrum Prahy často tvořit němé kulisy pro bujaré večírky na otevřené scéně, jeho rozhodnutí připojit se k REZIDENTUM 1 potvrdila. Přináší pohled mladého člověka, který ví, že mnohé lze, ale musí se chtít. Na Starém Městě žije celý svůj život a nehodlá na tom nic měnit jenom proto, že hospody a bary podnikají na úkor místních občanů. U piva se dá nejen lamentovat, ale také vymyslet, jak konat.